Začiatok niečoho nového!

anglictinarEhhm ani neviem ako začať ale začnem ospravedlnením a uvidím ako sa zvyšok článku vyvinie.

Milí čitatelia hlboko sa vám ospravedlňujem za to že nemám čas písať. Nie je to preto že by som nemal chuť písať ale preto že nemám moc voľného času na písanie. Dôvodov prečo nemám čas na písanie je viacero ale najhlavnejší dôvod je asi to že ma nevzali na vysokú a musel som začať pracovať. Zamestnal som sa v jednej nemenovanej firme ako technik plat nič moc ale práca tam je zaujímavá. Teraz si možno hovoríte že „veď si odrobí 8 hod a má celý deň voľno“.
No nie je to vždy tak občas musím zostať v práci dlhšie alebo isť do prace skôr ako by som chcel. A potom po práci sa venujem ľudom ktorý sú v mojom živote najdôležitejší.

Ďalším z dôvodom prečo nestíham je to že pripravujem dva projekty a ešte sa chystám v blízkej dobe točiť jedno krátke video o meste v ktorom žijem.
Aby ste na mňa nepovedali že dokopy vám nič o projektoch nepoviem tak týmto by som vám chcel oficiálne predstaviť zatiaľ len beta verziu nového webu Anglictinar.eu.

Web anglictinar.eu je jednoduchý web no môže vás veľa naučiť. Je to web na ktorom si môžete odskúšať ako dobre ovládate anglické slovíčka. Aktuálne sa na webe nachádza len 181 slovíčok úrovni B1. Viem 181 slovíčok je málo ale v blízkej dobe určite pribudnú ďalšie každopádne je to ešte len beta verzia a veľa vecí na webe ešte chýba.

Druhý projekt je skôr hardwar-ove zariadenie ale o tom sa moc vyjadrovať nechcem pretože neviem ako to s týmto projektom dopadne. Každopádne ak sa tento projekt rozbehne budem vás o ňom informovať zatiaľ vám k nemu poviem len toľko že ide o zariadenie ktoré má slúžiť na niečo podobné ako osvetlenie.

Pomaly ale isto sa blíži tento článok ku koncu, ale ešte pred tým ako skončím s písaním tohoto článku vám chcem poďakovať za to že si nájdete čas na čítanie mojich článkov. Týmto by som sa vám chcel zaviazať že sa budem snažiť nájsť si čas na písanie nových článkov.

Ďakujem 🙂

Neboli najdené žiadne súvisiace príspevky 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *