Fotokniha – Saal Digital

k2Pred pár dňami som dostal ponuku vyskúšať služby spoločnosti saal-digital.cz. Konkrétne išlo o produkt foto kniha. Mal som možnosť vyskúšať foto knihu v hodnote 1200kč, čo je asi 44,36€. Zo začiatku sa mi zdala byť suma 44,36€ (1200kč) za knihu ktorá má 26 strán privysoká. Ako som ale prechádzal celým procesom od skladania knihy, cez nahrávanie fotiek, objednávanie, až po samotné doručenie knihy, zmenil som názor.

Skladanie knihy je veľmi jednoduché a spoločnosť Saal si vytvorila vlastný software, ktorý ponúka množstvo riešení a dizajnov. Pri návrhu knihy a pri každej zmene vidíte aktuálnu cenu, koľko budete za knihu platiť.

k1

Milo ma prekvapila rýchlosť vyhotovenia a dodania knihy. Knihu som si objedal cca o 20:00 večer a na druhý deň som dostal mail s oznamom že kniha bola vytlačená a odovzdaná prepravcovi. Na to že firma Saal digital sídli v Českej Republike, dodanie netrvalo ani 3 dni.

Objednal som si knihu v tvrdej väzbe a vo formáte A4 na šírku. Bol som milo prekvapený z vyhotovenia knihy. Kniha má kvalitné spracovanie a veľmi pekné živé farby. Čierna farba na fotkách, je naozaj čierna. Vybral som si knihu s lesklým papierom ktorý je obzvlášť tvrdý a pevný, čo pridáva knihe na prémiovosti. Papier disponuje vysokým leskom, ktorý pridáva ešte väčší zážitok z prezerania fotografií.
Ak náhodou uvažujete o foto knihe vrelo odporúčam spoločnosť saal-digital.cz.

 

vyskúšal som si foto knihu od saaldigital.cz je to kvalitka #saaldigital recenzia na – http://bit.ly/2gWcklT

Fotka uverejnená používateľom Peter (@sodisk),

vyskúšal som si foto knihu od saaldigital.cz je to kvalitka #saaldigital recenzia na – http://bit.ly/2gWcklT

Fotka uverejnená používateľom Peter (@sodisk),

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *