Virtualizácia OS Android 2. časť

Ha ha určite ste si mysleli že druhá časť už nikdy nebude a mýlili ste sa. Ak sa pýtate prečo som tak dlho čkal s napísaním druhej časti odpoveď je jednoduchá „neviem :-)“. Dnes si ukážeme ako spustiť virtuálny android v SDK Manager. Natočil som video pretože rozpísať celý postup by bolo dosť rozsiahle.

V tretej časti si ukážeme ako prepojiť SDK Manager s Eclipse.

Neboli najdené žiadne súvisiace príspevky 🙁

7 komentárov

 1. Zdravím ťa, skúšal som virtualizáciu Androidu 3.2, ale neskutočne mi seká celé to prostredie. Už neviem ako to nastaviť, aby to malo aspoň ako taký plynulý chod. Vieš mi poradiť?

  1. Čauko, pravdepodobne to záleží od toho aký silný máš PC. Pretože aj mne to seka a môj PC už patrí medzi dôchodcov :-).
   A je ešte jedna možnosť spustiť to cez Virtual Box.

 2. Ja by som potreboval poradit ako do vizualizacie nainstalovat aplikaciu. Potrebujem totiz skusat aplikacie kde robim preklady, a instalovat do telefonu pokazde aplikaciu aj taku ktoru uz nepouzivam mi pride nevhodne. Poradis?

  Dakujem,
  M

   1. na youtube som nasiel navod, podla ktoreho treba aplikaciu nakopcit do „C:android-sdk-windowstools“, potom spustit „cmd“ a tam napisat „cd C:android-sdk-windowstools“ a potom „adb install nazov aplikacie.apk“, potom by sa mala app nainstalovat, ale u mna to nefunguje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *