Shirtinator – skúsenosti

Z blogu Marina Palkoviča som sa dozvedel o spoločnosti shirtinator a o jej akcii pre blogerov. A tak som sa rozhodol otestovať ich služby aj ja.

Že čo je shirtinator ? Je to firma ktorá vyrába tričká a rôzne iné druhy tovaru podľa fantázie zákazníkov.

Že ako nato ? Takže stačí isť na www.shirtinator.sk tam stačí kliknúť na ,,Vytvor si tričko“ a následne sa vám začne načítavať creator (celý creator funguje cez flash). Po načítaní creator-u si vyberiete produkt, produktov sa v creator-e nachádza viac než dosť môžete si vybrať tričká, mikiny, desy, šaty, tašky, šiltovky, hračky… jednoducho je s čoho vyberať. Ak máte trochu fantázie z trička môžete vytvoriť priam umelecké dielo. Na vytvorenie trička môžete použiť motívy ktoré poskytuje shirtinator alebo si pridáte vlastné motívy a texty. Počet motívov je obmedzený, na jednu stranu trička si môžete umiestniť maximálne 5 textových polí a 5 obrázkov. Čim viac obrázkov a textov pridáte tým väčšia je cena trička.

Pri vlastných obrázkov treba dať pozor na veľkosť obrázku, pretože sa vám môže stať že po tlači bude obrázok kockovaný. Kvalitu obrázku v creator-e zobrazujú hviezdičky. Čim viac hviezdičiek sa vám rozsvieti tam lepšia bude kvalita obrázku po tlači.

V shirtinator-e si môžete vybrať farbu svojho trička, na výber máte 24 farebných odtieňov. Samozrejme si môžete vybrať aj veľkosť trička. Veľkosti sú štandartne S, M, L, XL, XXL, 3XL. Jednotlivé veľkosti sú rozpísané v tabuľke rozmerov.

Že objednávka ? Potom ako máte vytvorene tričko vyplnte fakturačné údaje. Môžete si vybrať dva spôsoby doručenia:

  • Kuriér UPS (Cena 2.90 EUR / 87.37 Sk)
  • Express – 48hod (Cena 14.90 EUR / 448.88 Sk

Ak budete mať objednávku nad 50€ budete mat poštovne zadarmo ale platí to len pri doruční cez Kuriér UPS.

Po výbere spôsobu doručenia prichádza na rad spôsob platby. Tak isto máte na výber z viacerých možnosti:

  • Kreditná karta (Cena 0.00 EUR / 0.00 Sk)
  • Vklad na účet (Cena 0.00 EUR / 0.00 Sk)
  • Dobierka (Cena 1.90 EUR / 57.24 Sk)

Po výbere platby stačí už len kliknúť na ,,Potvrdenie objednávky“. Po odoslaní objednávky vám príde mail v ktorom sa nachádzajú podrobné informácie o objednávke. Stav vašej objednávky môžete sledovať na stránke shirtinator.sk samozrejme po prihlásení. Objednávka vám bude doručená do 5 pracovných dní.

Doručenie – Tričko som objednal 3.11.2011 (štvrtok). Tričko mi bolo doručené kuriérom 11.11.2011 (piatok). Takže ak nerátam deň zaslania objednávky vychádza to presne 5 pracovných dní.

Po doručení – Tričko prišlo zabalené v hrubej papierovej obálke. Po otvorení obalky bolo tričko ešte zabalené v igelite. Takže tričko je veľmi dobre chránené pred poškodením.

S kvalitou trička som veľmi spokojný ako aj s kvalitou podtlače. Tričko bolo vyhotovené presne tak ako som ho spravil v creator-e. Nezabúdajte nato že creator dodržiava presné rozmery skutočného trička. Ak nejaký text alebo obrázok umiestníte v creator-e nakrivo tak aj na výslednom produkte bude nakrivo.

  

So shirtinator.sk som zatiaľ nemal žiadnu zlu skúsenosť.Takže môžem povedať že firma shirtinator je veľmi dobrá a kvalitná firma. Určite sa oplatí využívať jej služby.

Url adresa na shirtinator – http://shirtinator.sk/

7 komentárov

  1. Objednal som si odtiaľ ričko 25.2., po zaplatení a potvrdení objednávky som zistil nesprávnu veľkosť, ktorú som hneď v kontaktnom formulári-zmena objednávky upresnil. Neodpovedali. Dnes priško tričko poškodené v nezmenej veľkodti. Poškodenie – zle prišitý rukáv – otvor cca 3,5 cm reklamujem. Som zvedavý ako sa k tomu postavia.

    1. Odpoveď mi prišla okamžite s tým, že mi vyrobia nové, v požadovanej veľkosti a bezplatne. Vážim si ich prístup.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *