Facebook prichádza s Timeline videom

Facebook prichádza s novou aplikáciou  Ti­me­li­ne Mo­vie Ma­ker. Aplikácia nadväzuje na nový dizajn ktorý facebook predstavil len nedávno. Aplikácia z vášho Ti­me­li­ne profilu vytvorí krátke video, ktoré zachytáva vaše najdôležitejšie statusy, fotky, videá a udalosti.

Nato aby ste si mohli vytvoriť video musíte najskôr prepojiť aplikáciu s facebook účtom. Aplikácia následne načíta všetky vaše statusy, fotky, videá, udalosti, jednoducho všetko čo sa nachádza vo vašom profile.
Potom keď aplikácia načíta všetky vaše fotky a videá, prehrá vám prvú demo verziu videa. Fotky a videá ktoré má vaše video obsahovať si môžete zvoliť podľa seba. A to jednoducho tým že budete klikať na fotografie a videá ktoré sa vám nepáčia, vo vašom záujme dúfam že nemáte veľa fotiek pretože sa poriadne naklikáte.Facebook nezabudol ani na hudbu, môžte si vybrať jeden z piatich soundtrack-ov a to: Original, Nostalgic, Cinematic, Romantic a Playful. Chýba možnosť  pridať si vlastnú hudbu.
A nakoniec výsledné video môžete zdielať s priateľmi na facebook-u. Ale nato aby si video vaši priatelia mohli prehrať musia mať prepojený facebook účet s aplikáciou. Upload videa na iné video servery nie je možný.

Neboli najdené žiadne súvisiace príspevky 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *