Baboom.com

Logo baboom

Baboom.com takto sa má nazývať nová služba ktorú pred pár dňami predstavil Kim Dotcom. Práve táto služba ma poskytovať stream hudby.
Kim Dotcom predstavil službu práve na v deň druhého výročia odstavenia Megauloadu, v tento istý deň oslavuje svoj prvý rok aj služba MEGA a aby toho nebolo málo Kim Dotcom v tento deň oslávil svoje 40 narodeniny.

Na Baboom.com to s hudbou nebude asi také jednoduché ako by sa zdalo, hudbu na baboom.com si budete môcť priamo v prehliadači vypočuť alebo stiahnuť v rôznych formátoch zadarmo. No ak by ste si ju chceli zakúpiť vyskytuje sa tu problém, pretože baboom.com predaj hudby neposkytuje ale môžete si hudbu zakúpiť na iTunes, Amazon alebo Bandcamp.

Baboom.com totiž to využíva obchodnú technológiu pay-what-you-want.
Na baboom.com zatiaľ nájdete len jeden album a to Good Time ktorý Kim Dotcom propaguje na internete ale aj na zadných stranách autobusov.

Babbom.com screen

Baboom.com bude oficiálne spustený niekedy v roku 2014, pretože presný dátum nebol zatiaľ ohlásený. Každopádne bude ešte zaujímavé sledovať ako sa bude službe baboom.com dariť pretože Kim Dotcom nemá dobré vzťahy s nahrávacími štúdiami a ani so samotnými autormi. Tieto zlé vzťahy pretrvávajú ešte z čias Megauploadu.

Baboom.com funguje zatiaľ len ako demo verzia. Samozrejme musíme Kima Dotcoma a všetkých ktorý sa podieľali na tvorbe babbom.com pochváliť za snahu a prepracovanosť stránky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *